AKADEMIA LIDERA I STOŁU

O CZYM JEST TEN WARSZTAT? O APTECE SILNEJ SWOIM ZESPOŁEM.

Czego farmaceuci mogą się nauczyć od szyfrantów Enigmy? Jak wyzwolić zespołowe moce w aptece? Dlaczego różnice budują mosty niż mury? I jak?

O tym m.in. jest to szkolenie.

2-dniowy warsztat ciągły dla zespołu farmaceutów o budowaniu przewagi zespołu apteki na motywacji na wielu płaszczyznach.

To szukanie najlepszych praktyk, rozwiązań i codziennych wyborów, które pozwalają realizować cele pacjentów, własne, zespołowe i biznesowe. To znajdywanie wzajemnych potencjałów w pracy w aptece, opartych właśnie na różnicach. I na tym, jak uzupełniając się, można działać razem. Podróż po (nie)znanych wodach przekonań, zarówno tych dotyczących nas samych, jak i codziennych relacji, zdarzeń. To także szukanie odważnego przywództwa w aptece i nauka radzenia sobie z lękiem i wszelkimi emocjami. To budowanie umiejętności dawania feedbacku, który nie boli i który działa.

To warsztat o dobrej komunikacji i dla dobrej komunikacji. Jego efektem ma być skuteczność w działaniu i wielowątkowa trwała motywacja. Szkolenie pomaga zmienić wiedzę teoretyczną w wewnętrzne doświadczenie, a doświadczenie w codzienną praktykę.

DLA KOGO?

Jeżeli jesteś właścicielem, kierownikiem lub koordynatorem aptek, ten warsztat jest dokładnie dla Ciebie i Twojego zespołu. Ten warsztat to nie nudne know-how, jak do być lepszym menedżerem. To mnóstwo doświadczania i praktyki, jak mądrze zarządzać energią swojego zespołu i go trwale motywować! Nie stale rekrutować.

INTERESUJE CIĘ TEN TEMAT? CHCESZ ZAPYTAĆ, O SZCZEGÓŁY? SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ!

DZIĘKUJĘ, ŻE TU JESTEŚ.JAK MOGĘ POMÓC? JEŻELI ZOSTAWISZ MI SWÓJ NUMER TELEFONU, ODDZWONIĘ.
Zostaw numer