FRIS® DLA FARMACJI

FRIS® to nowe narzędzie rozwojowe, oparte na psychologii poznawczej i dające niezwykły wgląd w siebie i swoje otoczenie.

FRIS to jedyne w 100% polskie narzędzie klasyfikujące – stworzone i zweryfikowane przez polskich badaczy na podstawie odpowiedzi udzielonych przez polskich respondentów. Dzięki temu odpowiada polskim normom i jest dostosowany do polskich realiów.

FRIS® definiuje styl myślenia i styl działania człowieka, który kształtuje się już w wieku przedszkolnym i jest niezmienny przez całe życie. To naturalny, najbardziej intuicyjny styl percepcji i wykorzystywania ​informacji.

FRIS® jest koncepcją pozwalającą na bliższe poznanie swojego sposobu funkcjonowania i potencjału wynikającego z naturalnego sposobu myślenia. Nie jest to analiza osobowości ani analiza behawioralna i tym głównie różni się od innych dostępnych narzędzi.

Dlaczego FRIS®  warto stosować w farmacji i medycynie?

Farmacja i świat aptek to różni ludzie i różne style myślenia. Dzięki raportowi, tak indywidualnemu jak i zespołowemu, poznasz swoje naturalne mocne strony i predyspozycje, swój intuicyjny styl, który czyni Ciebie i Twoich współpracowników wyjątkowym.
Dowiesz się, w których działaniach możesz osiągnąć najwięcej. Jak możesz poprawić swoją komunikację w zespole apteki i w kontakcie z pacjentem. Nauczysz się rozumieć siebie i podnosić swoją efektywność w różnych aktywnościach zawodu farmaceuty. No i lepiej poradzisz sobie w trudnych sytuacjach w aptece, przychodni, szpitalu, na dyżurze.

Co dostaniesz w pakiecie?

Badanie FRIS® i Analiza Indywidualna z Certyfikowanym Trenerem FRIS®.
Kilkunastostronicowy, pełny raport o Twoim Stylu Myślenia i Stylu Działania.
Telefoniczną lub on-line sesję Analizy Indywidualnej, której celem jest szczegółowa analiza Twojego profilu: naturalnych predyspozycji, talentów i mocnych stron oraz sytuacji „wyjętych” z Twojego życia.

DZIĘKUJĘ, ŻE TU JESTEŚ.JAK MOGĘ POMÓC? JEŻELI ZOSTAWISZ MI SWÓJ NUMER TELEFONU, ODDZWONIĘ.
Zostaw numer