O MNIE

O MNIE

2286

godziny w roli trenera, coacha i wykładowcy

2245

uczestników

234

warsztaty

96

audytów aptek

6

publikacji

2452

godziny w roli trenera, coacha i wykładowcy

2004

uczestników

236

warsztaty

96

audytów aptek

6

publikacji

 

JEDNA BRANŻA

Farmacja. I ogromne niepoliczalne morze satysfakcji i motywacji do dalszej pracy.

SZKOLENIA, WYKŁADY I WYSTĄPIENIA

Jestem certyfikowanym trenerem biznesu, trenerem FRIS®, coachem, wykładowcą. Na co dzień pracuję z farmaceutami i obszarami zawodowymi na styku relacji z pacjentem.  Czuję się trenerem farmacji, bo od 15 lat pracuję na rzecz jej rozwoju. Szkolę zespoły apteczne z komunikacji z pacjentem i efektywnej rekomendacji. Uczę mówić otwartym tekstem i słuchać otwartym sercem. Realizuję programy coachingowe dla liderów i właścicieli aptek oraz własne projekty pomocowe dla aptek. Kocham szkolić ich zespoły i przeprowadzać z nimi mądre, motywujące do pozytywnych postaw, rewolucje.

Prowadzę autorskie warsztaty: Akademia Sprzedaży dla Farmaceuty, Akademia Zarządzania Apteką i FRIS® dla Farmacji. Tu w formie grywalizacji i zajęć opartych na doświadczaniu, dajemy sobie przestrzeń na autentyczność, śmiech i odwagę do robienia czegoś inaczej.

Czasem opowiadam historie przed salą pełną farmaceutów, by inspirować. Mówię im o budowaniu silnej marki farmaceuty, o odwadze i sile dobrej komunikacji.

Prowadzę wykłady i szkolenia w ramach współpracy z firmami w całej Polsce. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, bym poprowadziła dla Ciebie wykład lub szkolenie.

Certyfikacyjnie mam tak:

  • Wydział Chemii, UG
  • Podyplomowe Studia Menedżerskie, WSB
  • Trener Biznesu Shenk Instiute
  • Coach Grupa Set®
  • Trener Stylów Myślenia FRIS®

PRYWATNIE

Prywatnie jestem mamą Julki i Michała. To najważniejsza rola w moim życiu. Ale odkrywam też inne. Uwielbiam biegać wśród zieleni. Kocham tulipany, toskańskie klimaty i muzykę. Jestem kobietą wciąż ciekawą siebie i ludzi.

DLACZEGO FARMACJA? 

Gorące lato 1982. Zupełnie jak to w tym roku. Tylko o innym zapachu. Zapachu wykrochmalonej pościeli, debecyliny i spirytusu do odkażania. Wraz z nawracającymi bolesnymi infekcjami oraz podążającą za nimi armią białych fartuchów z medykamentami, poznaję wątłość ludzkiego ciała. Które odmawia zrobienia kroku i połknięcia łyka wody. I moc pomagania ludzi w bieli. Nie tylko przez podawane leki.

Jako nastolatka marzę o medycynie. Wtedy jeszcze nie wiem, że wnętrze człowieka, to nie tylko jego biochemia. To też emocje i relacje ze sobą, i z otaczającym go światem.

10 lat później, jako świeżo upieczona „chemica”, podejmuję swoją pierwszą pracę po studiach… w strukturach sprzedaży. NEUCA SA i niezliczone projekty szkoleniowo-rozwojowe dla ludzi w aptekach, ścieżka od przedstawiciela do lidera pionu wdrażającego Partner+, największego dziś programu pomocowego dla niezależnych aptek. Dziesiątki, albo i setki tysięcy przejechanych kilometrów, morze doświadczeń, kroczenie drogą do rozumienia i czucia, czym naprawdę jest farmacja. Od 2014 samodzielna droga trenerska i mentorska. W służbie ludziom w aptekach. Po obu stronach I stołu.

Nigdy nie spełniłam tamtego marzenia o medycynie. Ale spełniłam marzenie o uważnej pracy z człowiekiem w białym fartuchu. Jego wiedzą, doświadczaniem i emocjami.

Biel to potężna moc. To, co za nią związane, ma Ciebie uskrzydlać. Jedno z tych skrzydeł dostaniesz ode mnie. Drugie wyhodujesz sobie sam.

Najważniejsze to otworzyć się na ludzi na życiowej drodze. To zaszczyt być z Wami i Wam służyć.